Serenay Sarıkaya’nın tarzının bedeli ortaya çıktı

Dijital platformda yayınlanan ‘Şahmaran’ dizisinde Burak Deniz ile kamera karşısına geçen Serenay Sarıkaya’nın yeni partneri Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Uzun bir aradan sonra televizyona iş yapan Serenay Sarıkaya ‘Aile’ adlı diziyle hayranlarıyla buluşuyor.

‘The Sopranos’un uyarlaması olan dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya’ya Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Yüsra Geyik, Levent Ülgen, Nur Sürer gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

DİZİNİN KONUSU

Gerçek bir hayat hikayesini ekranlara taşıyan dizide Serenay Sarıkaya’nın hayat verdiği psikolog Devin’in, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan Soykan ve ailesini tedavi etme uğruna kendini suç dünyasının içerisinde bulma hikayesini izleyeceğiz. Dizinin ilk bölümü ise geçtiğimiz salı günü yayınlandı.

TARZININ BEDELİ

Sosyal medyanın konuşulanlarından olan genç oyuncunun ilk bölümde giydiği elbisesinin fiyatı dikkat çekti. Serenay’ın küpesinin 3500 TL, elbisesinin 52.900 TL, ceketinin 10.700 TL çantasının ise 8200 TL olduğu ortaya çıktı.

AYAKLARI OLAY OLDU

Burak Deniz, Serenay Sarıkaya ve Mert Ramazan Demir’in başrolünü oynadığı Şahmaran dizisi, geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin bölümleri kısa sürede Twitter’da gündem olurken Sarıkaya’nın bir sahnede görünen ayakları sosyal medyaya damga vurmuştu.?

YORUM YAĞDI

Duruşun da verdiği etkiyle ayakları olduğundan daha büyük görünen Sarıkaya sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Güzel oyuncunun ayakları hakkında acımasız yorumlar yapan kullanıcılara diğer kullanıcılar tepki göstermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir